فشن بلاگر کیست ؟

امروزه شبکه های اجتماعی عکس محور و ویدیو محور مانند اینستاگرام، پینترست، یوتیوب، آپارات و … جزو جدایی ناپذیر زندگی ما شدند . بخش قابل توجهی از مخاطبان اینترنت در شبکه های اجتماعی به دنبال موضوعاتی مثل: مد و لباس، استایل، طراحی لباس، مد روز و .. هستند. این گونه موضوعات جذابیت بالایی برای مخاطبان دارد و آنها بخش اعظمی از وقت خود را صرف لایک و فالو و کامنت نویسی روی محتویاتی این چنینی می کنند. 

در این بین، بلاگرها می توانند نقش مهمی را مخصوصا در حوزهمد و فشن ایفا کنند و آنها به نوعی بازوی قدرتمند تولید محتوا در اینترنت محسوب می شوند .

بلاگرها را می توان اینگونه تعریف کرد :

"بلاگرها، افرادی هستند که در دنیای مجازی عقاید خود را درباره ی یک موضوع خاص و در غالب محتوای متنی، تصویری و ویدیویی به مخاطبان خود می رسانند . آنها تلاش می کنند که در حطیه ی خود موضاعات مختلفی را آموزش بدهند و یا حتی محصول و خدمات کاربردی خود را از این طریق به فروش برسانند . بلاگرها افرادی خلاق با ایده های جذاب و نو هستند که با استفاده از شبکه هایی که در اختیار دارند می توانند در دنیای مد و فشن تاثیر گذار باشند. این تاثیر گذاری می تواند تا حدی باشد که که طرفدارانشان به دلیل اینکه آنها محصولی را تایید یا پیشنهاد می کنند یا حتی استایلی را به وجود می آورند، از آنها تقلید کنند و به پیشنهادات آنها گوش دهند."          تاثیر بلاگرها در دنیای مد آنقدر زیاد است که خیلی از برندهای مطرح در این حوزه، از فشن بلاگرها برای تبلیغ محصول خود استفاده می کنند تا تاثیرگذاری برند را به صورت غیر مستقیم افزایش دهند./ 0 نظر / 103 بازدید