با رنگ ها آشتی کنید


تابستون فصل خوبیه برای پوشیدن لباس هایی با رنگ های متفاوت و شاد. فقط کافیه با رنگ ها و طرح های جدید و جذاب آشتی کنین و ازانتخاب های خودتون نترسین و بتونین با جسارت رنگ ها رو با هم ترکیب کنین. حتما می دونین استفاده از رنگ های شاد در تابستان یک دلیل منطقی هم داره و اونم اینه رنگ های تیره نورآفتاب رو به خودشون جذب می کنن و باعث می شن بیشتر گرممون بشه. اما رنگهای روشن کارکردشون متفاوته، اونا نورآفتاب رو منعکس می کنن و کمی از احساس گرما کاسته می شه.

 دنیای امروز دنیای رنگ هاست و رنگ ها پر از معانی مختلف هستن. افراد، کسب و کارهای مختلف از رنگ‌ها به عنوان نماد هویتی استفاده می‌کنن و با انتخاب رنگهای مشخص در طراحی ها و لباسهاشون هویت خودشون رو تعریف می کنن.

در زندگی شخصی رنگ لباسهایی که انتخاب می کنین روی شخصیتی که از خودتون ارائه می دین تاثیر داره؛ باعث می شه جسورتر یا محافظه کارتر، شادتر یا آروم تر، با اعتمادبنفس یا خجالتی به نظر بیایین. اما باید جسارت داشت و نگران قضاوت دیگران نبود. ریسک پذیر بودن تو این زمینه خیلی مهمه! باید امتحان کرد، بازخورد گرفت و اصلاح کرد. ترکیب رنگ یک هنره و کسی که بتونه فراتر از دورنگ رو به صورت جالب توجه و متفاوت باهم ترکیب کنه قطعا فردخلاقیه!


/ 0 نظر / 76 بازدید