چند ترکیب محبوب مد ۲۰۱۸ برای ست کردن رنگ ها


چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟ این اولین سوالی است که وقتی نگاهی به کمد لباس‌هایمان می‌اندازیم از خودمان می‌پرسیم! ست کردن رنگ ها با هم می‌تواند یک تکه لباس معمولی را تبدیل به یک ست فوق‌العاده کند و یا برعکس سبک شما را کاملا به هم بریزد.

اینکه کمی از تجربه رنگ‌های جدید مضطرب شوید و ترجیح دهید در ست لباس خود از رنگ‌های همیشگی استفاده کنید، چندان غیرعادی نیست، اما اگر تصمیم دارید با استایل‌تان تجربه‌های تازه داشته باشید، با این راهنمای ساده خیلی راحت ست کردن رنگ ها را یاد بگیرید.


ست زرد و سبز، تازه و تابستانی

اگر نمی‌دانید چه رنگی با مانتو سبز می‌آید، این ست 2018 مخصوص خود شماست. جسور باشید آن را با. زرد ست کنید.این ترکیب رنگی حس تازگی را القا می‌کند چیزی که در تابستان بیش از همه به آن نیاز دارید.

اگر رنگ پوست شما تیره است سراغ ست کردن رنگ سبز تیره با خردلی یا خاکی بروید و اگر پوست روشن دارید یک سبز روشن را با زرد براق و خیره‌کننده ست کنید.

این ست به اندازه کافی چشمگیر و خاص هست پس اگر مانتو یا هر بخش دیگر از لباس شما طرح‌دار است، سایر تکه‌ها را حتما ساده نگه دارید و یا یک ست کاملا ساده و بدون طرح سبز و زرد بزنید.


ست نارنجی و آبی، کامل و بی‌نقص

برای ست کردن دو تکه ساده با هم، ترکیب نارنجی و آبی یک ترکیب بی‌نقص، کامل و در عین حال خلاقانه است. نکته کاربردی در ست کردن رنگ های آبی و نارنجی این است که می‌توانید سراغ درجه‌های مختلف تیره و روشن از هر کدام بروید.

مثلا یک لباس یا مانتو سرمه ای را با نارنجی روشن‌تر ست کنید یا نارنجی تیره را با آبی کاربنی ملایم‌تر.

اما به خصوص در این ترکیب رنگی به کفش‌ها بیشتر توجه کنید. کفش‌هایی با رنگ‌های نود یا همان کرم ملایم نزدیک به رنگ پوست، بپوشید.


ست بنفش و مرجانی، جوان و پرانرژی

اگر آنقدر جسور هستید که یک لباس یا مانتو بنفش را برای استایل تابستانی‌تان انتخاب کنید، بهتر است این راه را تا انتها بروید و بنفش را در کنار رنگ مرجانی که خیلی با نارنجی نزدیک است بگذارید یک ترکیب جوان و پرانرژی برای داغ‌ترین روزهای تابستان یا خنک‌ترین روزهای زمستانی.

استایل خود را با اکسسوری‌های طلایی کامل کنید و این استایل را با اعتماد به نفس بپوشید چون می‌تواند همه نگاه‌ها را به سمت شما برگرداند.

 


 


 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 25 بازدید